Jak notować efektywniej i pobudzić kreatywność?

Your Product title here

Sekrety Map Myśli ujawnione: Poznaj prawdę na temat map myśli i zacznij je wykorzystywać w swoim życiu!

Poznaj je już DZIŚ:

Wiele osób w dzisiejszych czasach nie notuje w ogóle. Nie robią one notatek tłumacząc to wieloma wymówkami, takimi jak brak czasu, brak efektu, itp.

Nie sposób polemizować z tymi stwierdzeniami, ponieważ są jak najbardziej właściwie, gdy myślimy o tradycyjnym notowaniu w sposób linearny.

Jednak dziś mamy Mapy Myśli, czyli nowatorski sposób notowania. Nowatorski jednak nienowy, z nielinearnego notowania (jakim są mapy myśli) korzystali już:

 • Pablo Picasso,
 • Leonardo da Vinci,
 • Isaac Newton,
 • Albert Einstein,
 • Thomas Edison,
 • Ludwig van Beethoven,
 • Krzysztof Kolumb,
 • Mark Twain,
 • John F. Kennedy.

Ci wybitni ludzie intuicyjnie korzystali z zasobów lewej i prawej półkuli podczas tworzenia notatek. Pozwoliło im to lepiej wykorzystać swój potencjał. Myślę, że właśnie m.in. w tym tkwił ich geniusz. Nie trzeba być geniuszem, żeby korzystać z Map Myśli, ja nim nie jestem, a pomagają mi one w planowaniu codziennych czynności. Dzięki temu DVD Ty też zdobędziesz taką umiejętność, dzięki której zwiększysz swoją efektywność przez lepszą organizację i większą kreatywność.

Kiedyś myślałem, że do tworzenia Map Myśli jest potrzebny talent plastyczny. Dziś wiem, że to nieprawda, gdyż mapa myśli jest czymś osobistym dla nas. Jest wizualnym obrazem naszych myśli na dany temat - jeśli dalej się wahasz to mam dla Ciebie niespodziankę, dokładnie opiszę ją później. Teraz chciałbym Tobie powiedzieć, co osiągniesz, jeśli chodzi o naukę, dzięki temu szkoleniu na DVD.

Skróć czas powtórek nawet o 90%

Stosowanie Map Myśli w nauce potrafi skrócić czas poświęcony na powtórki nawet o 90%. Wyobraź sobie, że od dziś spędzasz 90% czasu mniej na powtórkach, czyli jak poświęcałeś na powtórki do egzaminu 3 godziny, to teraz zajmie Ci to TYLKO 18-20 min.

Jak to możliwe? Wynika to z tego, że notując linearnie nasze notatki zajmują często nawet kilka, czy kilkanaście stron w zeszycie. Podczas gdy, tą samą wiedzę możemy zmieścić na jednej kartce wykorzystując do tego Mapę Myśli.

Drugą rzeczą jest to, że Mapy Myśli stanowią swoisty klucz do wiedzy i informacji, które są ukryte w naszym mózgu.

Skróć swój czas notowania

Krótszy czas notowania? Mogłoby się wydawać, że Mapy Myśli i krótszy czas notowania to dwie wykluczające się rzeczy. Z pozoru tak jest, gdyż do tworzenia Map Myśli wykorzystuje się rysunki, kolory itp. rzeczy. Jednak naukowcy udowodnili, że tworząc notatki linearne tracimy czas na notowanie niepotrzebnych słów. W Mapach Myśli notujemy tylko słowa klucze.

Lepsze zapamiętywanie

Mapy Myśli przez to, że zawierają tylko potrzebne informacje przedstawione w kolorowy, żywy sposób są dużo bardziej atrakcyjne dla naszego mózgu, niż tradycyjne notatki. Daje to nam lepsze zapamiętywanie.

Mistrzowskie planowanie

Mapy Myśli dają cudowną możliwość planowania. Dziś wiele korporacji korzysta z tej techniki, aby usprawnić działanie swojej firmy. Np. firma Boeing (od tych samolotów) stworzyła Mapę Myśli ze skomplikowanej specyfikacji technicznej, znacząco skracając czas nauki nowych pracowników i oszczędzając 11 mln dolarów. Ja w swojej pracy też wykorzystuję Mapy Myśli do tworzenia nowych strategii rozwoju firmy w internecie. Genialne w tym jest, że tworząc taką Mapę Myśli przychodzą do głowy nowe pomysły. Mówiąc krótko nasz umysł staje się odczuwalnie bardziej kreatywny.

TAK, zamawiam Kurs video "Mapy Myśli - Językiem Twojego Umysłu", klikając w poniższy przycisk, a następnie wypełniając formularz.

Kurs video on-line

"Każdy, kto przestaje się uczyć jest stary, bez względu na to, czy ma 20 czy 80 lat. Kto kontynuuje naukę pozostaje młody.
Najwspanialszą rzeczą w życiu jest utrzymywanie swojego umysłu młodym." Henry Ford
Podsumowując kupując ten Kurs nauczysz się:

 • Czym są Mapy Myśli?
 • Jak tworzyć Mapy Myśli?
 • Jak korzystać z Map Myśli w praktyce?
 • BONUS: Mini-kurs rysunku dla "nieartystów"!

Zdobyta wiedza pozwoli Tobie osiągnąć lepsze wyniki w nauce i pracy, wszędzie tam, gdzie wykorzystuje się notowanie lub/i planowanie.

TAK, zamawiam Kurs video "Mapy Myśli - Językiem Twojego Umysłu", klikając w poniższy przycisk, a następnie wypełniając formularz.

Kurs video on-line